Strona Główna · O Grupie · Rekrutacja · Galeria · Artykuły Lipiec 25 2017 10:37:04
Nawigacja
Strona Główna
O Grupie
Skład
Rekrutacja
Galeria
Artykuły
Download
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 17
Nieaktywowany Użytkownik: 5
Najnowszy Użytkownik: duch
Witamy
Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Dowódcy Grupy Rekonstrukcji Historycznej
Amerykańskiej Piechoty Morskiej
U.S. 7th Marine Regiment.
Lima Company, 3/8 Marines. MWTC Bridgeport 1997.
Dnia 8 stycznia 2017 roku Dowódca GRH 7th Marine Regiment wziął udział w ćwiczeniach GRH The Jarheads w terenie górskim. Rekonstrukotrzy Marines zajęli się rekonstrukcją działań Marines z kompanii Lima, 3 batalionu 8 pułku Marines, rok 1997. Marine Corps Mountain Warfare Training Center - Bridgeport, California.
Szkolenie z rozpoznania i patrolowania. 18.12.2016r.
W niedzielę tj. 18 grudnia 2016 r. odbyło się szkolenie GRH 7th Marine Regiment. Szkolenie było poświęcone zagadnieniom dotyczącym patrolowania i rozpoznania w terenie otwartym. Ćwiczenia które odbyły się dnia 18 grudnia były ostatnim przedsięwzięciem rekonstrukcyjnym Grupy w 2016 roku.
Spotkanie Rekonstruktorów Marines i Rangers. 03.12.2016r.
Dnia 3 grudnia odbyło się spotkanie Rekonstruktorów Marines z GRH 7th Marine Regiment, Rekonstruktorów US Army Rangers z GRH ISAF oraz współpracowników i przyjaciół Grup. Spotkanie odbyło się w Restauracji Colorata w Wilkowicach. Spotkanie było poświęcone podsumowaniu najważniejszych przedsięwzięć Grup w 2016 roku.
Spotkanie Rekonstruktorów Marines związane z 241 Urodzinami USMC.
Dnia 12 listopada 2016r. w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie Rekonstruktorów Marines związane z 241 rocznicą Urodzin Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Spotkanie odbyło się tradycyjnie w Restauracji Colorata w Wilkowicach. W czasie spotkania podsumowano kończący się rok oraz poruszono najważniejsze kwestie organizacyjne. Po spotkaniu Rekonstruktorzy Marines z sekcji dowodzenia udali się do Klubu Klimat w Bielsku-Białej.
Szkolenie Rekonstruktorów Marines. 12.11.2016r.
Dnia 12 listopada w godzinach popołudniowych odbyło się szkolenie Rekonstruktorów Marines. Ćwiczenia były poświęcone zagadnieniom z musztry indywidualnej Korpusu Piechoty Morskiej. Zagadnienia obejmowały między innymi musztrę z bronią. Rekonstruktorzy Marines doskonalili umiejętności posługiwania się karabinkami automatycznymi M16A2.
33 rocznica ataków terrorystycznych na koszary Amerykańskich Marines i Legii Cudzoziemskiej.
W 1982 roku Marines zostali wysłani do Libanu jako siły pokojowe w wojnie libańskiej. Dnia 23 października 1983 roku, o godzinie 6:22 ciężarówka wypełniona materiałami wybuchowymi wjechała na teren koszar piechoty morskiej w Bejrucie. Pojazd uderzył w główny budynek koszar Marines i eksplodował. W zamachu zginęło 220 żołnierzy piechoty morskiej, 18 marynarzy i 3 żołnierzy. W tym samym dniu druga ciężarówka eksplodowała na terenie koszar francuskich w Bejrucie zabijając 58 żołnierzy. Amerykańscy żołnierze zostali wysłani do Bejrutu w celu przeprowadzenia misji pokojowej wraz z żołnierzami z Francji, Włoch i Wielkiej Brytanii. Ataki bombowe w Bejrucie były głównym powodem wycofania sił międzynarodowych z Libanu w 1984 roku.
W dniu dzisiejszym mija 33 rocznica ataków bombowych w Bejrucie. Zamach bombowy w Bejrucie był jednym z największych ataków przeciwko piechocie morskiej od czasu bitwy o Iwo Jimę w 1945 roku.
Szkolenie z walki w terenie zurbanizowanym. 20 marca 2016r.
Dnia 20 marca br. odbyły się połączone ćwiczenia Grup Rekonstrukcji Historycznej Amerykańskiej Piechoty Morskiej. Rekonstruktorzy Marines z GRH The Jarheads i GRH 7th Marine Regiment szkolili się z walki w terenie zurbanizowanym. W czasie szkolenia doskonalili techniki przemieszczania się pomiędzy budynkami oraz walkę w pomieszczeniach. W ramach treningu Rekonstruktorzy Marines uczyli się technik wchodzenia do budynków, przemieszczania się w budynku, czyszczenia pomieszczeń oraz używania granatów treningowych.
Szkolenie z rozpoznania i patrolowania - 3 stycznia 2016r.
Dnia 3 stycznia 2016r. odbyło się pierwsze spotkanie i szkolenie GRH 7th Marine Regiment w Nowym Roku.
Szkolenie w terenie górskim - 13.12.2015r.
Dnia 13 grudnia br. Rekonstruktorzy Marines z GRH 7th Marines wzięli udział w manewrach organizowanych przez GRH The Jarheads. Ćwiczenia obejmowały zagadnienia z programu Ośrodka szkolenia działań wojennych w terenie górskim Korpusu Piechoty Morskiej (ang. Marine Corps Mountain Warfare Training Center – Bridgeport, California). Rekonstruktorzy Marines przeszli dystans około 16 kilometrów, prowadząc rozpoznanie i patrolowanie w terenie górskim.
Rekonstruktorzy Marines zaprezentowali sylwetki Żołnierzy piechoty morskiej z kompanii Lima, 3 batalionu 6 pułku Marines.
Szkolenie w terenie zurbanizowanym - 18 lipca 2015r.
W sobotę, dnia 18 lipca br. Rekonstruktorzy Marines z GRH "7th Marine Regiment" przeprowadzili ćwiczenia w terenie zurbanizowanym. Tematem zajęć było prowadzenie operacji i działań wojskowych w terenie zurbanizowanym (ang. Military Operations on Urbanized Terrain). Rekonstruktorzy Marines ćwiczyli przemieszczanie się drużyny strzeleckiej (ang. fireteam) pomiędzy budynkami, obserwację obszaru zurbanizowanego, techniki wchodzenia do budynku i czyszczenia pomieszczeń. Pierwsza część zajęć obejmowało wykład poświęcony specyfice walki Marines w terenie zurbanizowanym. W drugiej cześci szkolenia Rekonstruktorzy ćwiczyli m. in. przemieszczanie się ulicami, czyszczenie budynku i poszczególnych pomieszczeń przy użyciu granatów ćwiczebnych oraz ładunków pirotechnicznych, przemieszczanie się klatką schodową.
Maintenance day, Bielsko-Biała.
Dnia 9 maja 2015r. członkowie GRH 7th Marine Regiment prowadzili prace w Muzeum Broni Pancernej w Bielsku Białej. Rekonstruktorzy Marines zajęli się m. in. sprzątaniem i konserwacją pojazdu terenowego "hummve" (HMMWV wersja M998/M1038).
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie